0
Digitálne pohrebníctvo, Pohrebníctvo, Pohrebnístva, Pohrebná služba, Pohrebné služby, Spomienkové stránky, Živý prenos pohrebov, Online prenos pohrebov, Livestream pohrebov, Parte, Online parte

© 2023 Stingray Studio

Digitálne pohrebníctvo, Pohrebníctvo, Pohrebnístva, Pohrebná služba, Pohrebné služby, Spomienkové stránky, Živý prenos pohrebov, Online prenos pohrebov, Livestream pohrebov, Parte, Online parte

Prevádzka Košice – Juh

Košice - Juh Okres Košice IV Košický kraj

AVE+, s.r.o., Rastislavova 2283/83, 040 01 Košice - Juh Súradnice: 48.694825, 21.261708

+421 55 622 2888 +421 905 282 731 aveplus@stonline.sk www.aveplus.sk

Prevádzka Košice – Juh

Spoločnosť AVE+ vykonáva pohrebné služby od roku 1992. Z dlhodobej praxe sa vie prispôsobiť štandardným, ale aj individuálnym požiadavkám pozostalých, ich predstavám, potrebám a prianiam. Zabezpečí dôstojný priebeh rozlúčky so zosnulou blízkou osobou.

Keď nás opustí blízky človek, ktorého milujeme, nastáva chvíľa veľmi ťažká a možno najťažšia. Je na najbližších, zaistiť posledné dôstojné rozlúčenie sa s milovaným človekom. Dôstojná rozlúčka je to posledné, čo môžu zosnulému poskytnúť.

Poskytujeme

Pokiaľ sa rozhodnete pre naše služby AVE+, s.r.o., Rastislavova 83, Košice, budeme sa snažiť maximálne Vám vyhovieť a splniť Vaše potreby. Pevne veríme, že s našimi službami budete spokojní. Sme k dispozícii 365 dní v roku a 24 hodín denne, stačí zavolať na tel. č. 055 6222888.

Prečo AVE+?

Zamestnanci spoločnosti AVE + sú profesionáli v práci a službe, ktorú vykonávajú tak, že sa postarajú o všetky náležitosti spojené s vybavovaním pohrebu.

Osobny prístup

V prípade záujmu o individuálnu službu sme Vám k dispozícii priamo u Vás doma a poločne pripravíme dôstojnú rozlúčku

Aj zahraničné prevozy

Spoločnosť AVE+ zabezpečuje prepravu zosnulých ako na Slovensku, tak aj z/do zahraničia. K preprave zosnulých v zahraničí využíva vlastné špeciálne upravené vozidlá. AVE + má skúsenosti so službami aj v prípade medzikontinentálnych prepráv, samozrejme aj v takýchto prípadoch jej zamestnanci zariadia všetky náležitosti, formality nutné k preprave zosnulého, vrátane úmrtného listu, pasu pre mrtvolu a skoordinujú celý proces prepravy.

Cenník

Ešte nebol pridaný žiadny cenník...

Ešte nebola pridaná žiadna galéria...

Napíšte nám

Vaša správa bola úspešne odoslaná ;-)

Všetky položky označené symbolom * sú povinné!

• Všetky položky označené symbolom * sú povinné!

• This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.